Uudised

Oleme taas avatud

Oleme taas avatud

OLEME TAAS AVATUD!

Meie esinduspood on taas avatud tööpäevadel 10:00 - 17:00. Eesti Vabariigi seadustele vastavalt alustame alkohoolsete jookide müüki kell 10:00. Oodatud on kõik veinihuvilised, nii eraisikud kui ka ettevõtted. Koguselist piirangut ei ole, toodetega saate tutvuda siin.

Kokku on meie valikus umbes 1200 erinevat toodet 180-lt maailma tipptootjalt. Aitame teil valida sobivad veinid nii igapäevaseks tarbimiseks kui ka tähtsaks firmakingituseks või ürituseks, soovi korral aitame kombineerida sobivad veinid teie erimenüüga.

Ostude eest on meie poes võimalik maksta nii pangakaardiga kui ka sularahas, samuti ülekandega internetipangast. Alates 150 € suurusest ostust toimetame kaubad Tallinnas ja selle lähiümbruses kohale tasuta. Kauba laialivedu Tallinnas tööpäeviti vahemikus 14:00 - 17:00. Saadame kaupa ka teistesse Eesti piirkondadesse, suuremad tellimused toob kohale Itella Logistics, tarneaeg ja maksumus kokkuleppel. Võimalik on saata kaupa ka Smartpost / Omniva postipakiga või kulleriga, veinide maksumusele lisandub saatmise kulu vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale.