Uudised

Le Voyage de Delamain

Le Voyage de Delamain

18. sajandi keskel reisis Iiri noormees James Delamain oma juurte otsingutel Prantsusmaale. Ta asus elama Charente piirkonda, lõi seal perekonna ja asutas ettevõtte. Sellest ajast saadik on 11 põlvkonda Delamaine Jarnac'is tootnud esmaklassilist konjakit.

Cognaci piirkonna südames asub kriidise pinnasega kuppelmaastik, mida tuntakse Grande Champagne nime all ning kust tulevad maailma kõige hinnatumad konjakid. Delamaini perekond on alati kasutanud kõige haruldasemaid ja kvaliteetsemaid destillaate, mis eranditult pärinevad Grand Champagne aladelt.

Le Voyage on segu iidsetest konjakitest, mida on vanandatud pikki aastakümneid Delamaini niisketes keldrites. Konjaki segusid hoitakse rasketes klaasist anumates, et vältida aurustumist, ning mõned neist segudest on üle saja aasta vanad. Selle konjaki maitsja reisib tagasi aega, mil kasutati krinoliine, nahast reisikohvreid ja hobuvankreid.

Et tähistada James Delamaini esimest reisi Prantsusmaale valmistas konjakimaja 500 erakordselt delikaatset Le Voyage konjakit. Aroomis ja maitses on tunda Ameerika tubakat, Kaug-Ida vürtse, Venemaa nahka ning viinamarjade hõngu Grande Champagne nõlvadelt. Konjakit kaunistab unikaalne Baccarat kristallist karahvin ja luksuslik nahast reisiteemaline karp.

Wine Enthusiast Magazine on hinnanud Le Voyage'i kõrgelt: Classic 96-100 points (Highest Recommendation).

Müügil eksklusiivselt Stockmannis hinnaga 6350 eurot.