Uudised

Le Gin de Christian Drouin

Le Gin de Christian Drouin

Meie valikusse on lisandunud uus Christian Drouin unikaalne gin Normandiast. Esimest partiid valmistati kokku vaid 2850 pudelit, millest umbes 10% on nüüd ka Eestis. Le Gin on destilleeritud kolmes väikses vasest ahjus kasutades 30-st õunasordist valmistatud siidrit ning 8 erinevat taime. Enne lõpliku segu tegemist destilleeritakse kõik komponendid eraldi.

Roos ja sidruni koor annavad ginile elegantsuse ja värskuse. Brasiilia ingver, Madagaskari vanilje, Indoneesia kaneel ja mandel annavad ginile pehme struktuuri, kergelt röstise magusa noodi ning paraja vürtsikuse. Kardemoni seemned tõstavad esile gini puuviljasuse ning ümara järelmaitse. Kadakamari ning õunad täiendavad jõulisemate ja vürtsikate nootidega.

Kolm soovitust kuidas Le Gini serveerida.

1. Gin & Tonic: kindlasti kõige traditsioonilisem gini kokteil. Meie soovitus on kasutada suurt veiniklaasi (Riedel Pinot Noir), lisada jää, kaks väga õhukest õunaviilu ning soovi korral ka õhuke ingveri viil.

2. Gin Fizz: sega shakeris 6cl Le Gini, 4cl sidrunimahla, 2cl suhkruroo siirupit, 12cl gaseeritud vett ja kaunista õunaviiluga.

3. Angel Face: 1928 aasta retsept. Sega shakeris 3cl Le Gini, 3cl Calvados Selection Christian Drouin ja 3cl aprikoosi likööri.

Le Gin de Christian Drouin, Normandia, Prantsusmaa 42% vol.