Kontakt

Taust

20 aastat tagasi, 1993. aastal, alustasime oma äri usus, et ühel päeval saab meist parim firma Eestis, kust veini osta. Me alustasime Bordeaux ja Burgundia veinivalikuga, mis oli tolleaegses Eestis veel suures osas avastamata. 1997. aastast jätkasime oma tegevust ärinime Balen all, kaubamärgiks valisime Connoisseur, mis tõlkes tähendab asjatundjat. Suhteliselt lühikese ajavahemiku jooksul rajasime soliidse reputatsiooniga, kvaliteedile ja innovatsioonile suunatud ettevõtte, mis on üks juhtivamaid kvaliteetveinide müüjaid tänases Eestis.

Baleni veinivalikusse kuulub Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Portugali, Saksamaa, Austria, Šotimaa, Lõuna-Aafrika, Tšiili, Argentiina, Ameerika Ühendriikide ja Austraalia tootjate toodang, mis on pidevalt laienev.

Me oleme sõltumatud ja meil puudub kohustus osta konkreetse tootja veine. Balen ei paku suuri brände, mis ei oma muud väärtust kui suur turunduseelarve. Me valime veine, mis meile meeldivad, veine, mis väljendavad oma individuaalsust, veinimaja isikupära ja kasvupiirkonnast tulenevat omapära ning mis on sageli leidnud veinikriitikute poolt ka äramärkimist.

Huvi veini ja selle tootmise vastu on tuhandeid aastaid olnud omane enamikele kultuuridele. Viinamarju on kasvatatud ja veini on tehtud varajasest ajast peale, kuid tänane veinide valik on laiem kui iial varem ja kvaliteet parem kui kunagi varem. See hämmastav mitmekesisus on paljusid inspireerinud veine võrdlema ja vastandama, sobitama veini ja toitu, mõistma aastakäike ja valima igaks sündmuseks ideaalse veini. Paljud alles soovivad tuua veini oma igapäevaellu, õppida tundma maitsenüansse, otsustada hinna ja kvaliteedi üle ja aru saada, miks mõni vein on "suursugune" ja teine mitte.

Oma teadmiste ja kogemustega oleme Teile abiks selles mitmekesises ja üllatavas maailmas.

Soovime kõigile ainult häid veinielamusi.

Kohtumiseni!