Delamain Cognac Grande Champagne X.O. "Malaville" 70cl

Delamain Cognac Grande Champagne X.O. "Malaville" 70cl

Nimi: Delamain Cognac Grande Champagne X.O. "Malaville" 70cl

Riik/regioon: Prantsusmaa, Cognac Grande Champagne

Tootja: Cognac Delamain

Mari: 100% Ugni Blanc

Alkoholisisaldus: 45% vol.

Tootekood: 1644

Hind: 245.00

Hinnaklass: €€€

Malaville on Delamain’i uus single-cask „limited edition” konjak, millega tutvustatakse konjakisõpradele täiesti uut kontseptsiooni nimega „The Signe Vineyard Collection”. Delamain'i konjakimaja juht ja omanik Charles Braastad usub, et igas keldris on mõni konjakivaat, mis eristub teistest ja millel on potentsiaali saada tõeliselt suurusuguseks destillaadiks. Need vaadid on arenenud täiesti omas maailmas, neil on individuaalsus ja karakter, mis on lihtsalt hämmastavad. Charles Braastad ja Delamain’i keldrimeister Dominique Touteau on välja valinud üksikud vaadid, mida nüüd pakutakse maailma suurimatele Delamain stiili austajatele. Neid vaate ei ole võimalik kunagi kopeerida või asendada, need on unikaalsed ja kordumatud.

See destillaat on pärit destilleerijalt samanimelisest külast Malaville, maaliline väike küla Grande Champagne piirkonna südames, mille leiab 23 kilommetrit Cognaci linnast kagus. Tegemist on ühe parima terroir’ga kogu piirkonnas, lauged mäenõlvad, kriidine pinnas ja külluslikult päikesepaistet, mis tagavad erakordselt kvaliteetse ja tervisest pakatava tooraine.

Malaville XO’d valmistati vaid üks vaat numbriga 709- 6040, destilladi vanus on 40 aastat, 100% Grande Champagne. See konjak on küpsenud vanas 350 liitri suuruses Limousin tammevaadis Delamain’i keldris ja sellest vaadist saadi kokku 244 liitrit konjakit ehk 348 pudelit mahuga 700ml, kangus 45% vol. Destillat on villitud pudelisse 2017. aastal.

Stiililt kompleksne ja külluslik, ideaalne balanss deikaatsuse-intensiivsuse ja pehmuse-tugevuse vahel. Aroomis šokolaad, röstitud vürtsid, ebaküdoonia, delikaatne tammevanilje. Maitse pehme ja ümar, ebamaiselt kauakestva järelmaitsega. Serveerida eine lõpetuseks ja nautida koos kvaliteetse šokolaadiga.